• Detail firmy

Ing. Martina Sochůrková

Základní popis

VIP Italian Fashion...móda, která Vás překvapí...Italský styl módy je proslulý po celém světě a představuje silnou stránku našeho obchodu.

Adresa

Na Dlaskově 94
251 69 Velké Popovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76341283
DIČ:  CZ8357060096
Rok založení:  2009
Počet zaměstnanců:  3
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Maloobchod

Prodej dámské módy, šperků, hodinek, kabelek a dalších módních doplňků Made in Italy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vipitalianfashion.com
WWW: www.vipitalianfashion.com

Kontaktní osoba

Ing. Martina Sochůrková - Majitel

Mobil: +420 775 975 657

Lenka Sochůrková - Manažer projektu

E-mail: info@vipitalianfashion.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.