• Detail firmy

Ing.MARTINA KRAHULÍKOVÁ

Základní popis

Účetnictví - vedení, poradenství,provádí vedení účetnictví i on-line, daňové evidence, mzdové agendy. Daně - přiznání, poradenství.

Adresa

Chmelnice 2777/57
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61427021
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví - vedení, poradenství

provádí vedení účetnictví i on-line, daňové evidence, mzdové agendy.

Kontaktní údaje

Telefon: 511 110 639
E-mail: m.krahulik@seznam.cz
WWW: www.k-ucetnictvi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martina Krahulíková - Majitel

Mobil: +420 608 746 724

Martin Krahulík

Mobil: +420 608 306 102
Další firmy v oboru

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

Účetní kancelář Čížková, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní účetní servis nejenom v Brně, ale i v širokém okolí. Vedeme účetnictví, daňovou evidenci a mzdy, zpracováváme daňová přiznání. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů na příslušných úřadech či účetní a ekonomické poradenství. Pracujeme pro malé i velké organizace. Ceník služeb naleznete na našich webových stránkách.

EKOFINALL s.r.o.

Nabízíme kompletní účetní a daňový servis, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, daňová přiznání, účetní závěrky, výkazy státním orgánům.