• Detail firmy

Ing. Martina Jiříková

Základní popis

Pořádání seminářů a rekvalifikačních kurzů v oblasti cel a daní. Školíme celní deklaranty, pracovníky exportních a importních oddělení, speditéry...

Adresa

Přemyslovců 1238/55
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01914693

Výrobky, činnosti

rekvalifikační kurz Celní deklarant

14ti denní rekvalifikační kurz, kde se v kostce dozvíte, jak vlastně u nás funguje dovoz a vývoz zboží. Možnost profinancovat prostřednictvím úřadu práce.

Kontaktní údaje

E-mail: jirikova@cls-ostrava.cz
WWW: idea.e-shoper.net

Kontaktní osoba

Ing. Martina Jiříková - Majitel

Mobil: +420 777 336 858
E-mail: jirikova@cls-ostrava.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.