• Detail firmy

Ing. Martin Vyhnanovský

Základní popis

Tvorba a tisk posterů, velkoplošný tisk a laminace. Sazba a tisk letáků a brožur. Skenování včetně RTG a CT snímků. Tvorba prezentační grafiky.

Adresa

Lvovská 1227/1
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61005487

Výrobky, činnosti

Tvorba a tisk posterů, velkoplošný tisk

Tvorba a tisk posterů, velkoplošný tisk a laminace. Sazba a tisk letáků a brožur. Skenování včetně RTG a CT snímků. Tvorba prezentační grafiky.

Kontaktní osoba

Ing. Martin Vyhnanovský - Jednatel

Mobil: +420 603 479 168
E-mail: http://www.tiskposteru.cz
E-mail: mavy@cesnet.cz
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.