• Detail firmy

Ing. Martin Vyhnanovský

Základní popis

Tvorba a tisk posterů, velkoplošný tisk a laminace. Sazba a tisk letáků a brožur. Skenování včetně RTG a CT snímků. Tvorba prezentační grafiky.

Adresa

Lvovská 1227/1
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61005487

Výrobky, činnosti

Tvorba a tisk posterů, velkoplošný tisk

Tvorba a tisk posterů, velkoplošný tisk a laminace. Sazba a tisk letáků a brožur. Skenování včetně RTG a CT snímků. Tvorba prezentační grafiky.

Kontaktní osoba

Ing. Martin Vyhnanovský - Jednatel

Mobil: +420 603 479 168
E-mail: http://www.tiskposteru.cz
E-mail: mavy@cesnet.cz
Další firmy v oboru

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.