• Detail firmy

Ing. Martin Vitoušek

Základní popis

Nabízím stavební a technický dozor investora pro výstavbu rodinného domu, půdní vestavbu, rekonstrukci jádra či koupelny a inženýrskou činnost. Zajišť

Adresa

Travná 1294
198 00 Praha 9 - Kyje

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46469770

Výrobky, činnosti

Nabízím stavební a technický dozor investora ..

Nabízím stavební a technický dozor investora pro výstavbu rodinného domu, půdní vestavbu, rekonstrukci jádra či koupelny a inženýrskou činnost. Zajišťuji vyřízení stavebního povolení, vedení kontrolních dnů, kontrolu dodržování časového plánu, zakrýv

Kontaktní údaje

E-mail: m.vitousek@centrum.cz
WWW: www.stavebnidozor.org

Kontaktní osoba

Ing. Martin Vitoušek - Majitel

Mobil: 604 300 298
Další firmy v oboru

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.