• Detail firmy

Ing. Martin Ondris

Základní popis

Provádíme měření radonu na pozemcích i parcelách včetně geologického zhodnocení a v objektech. Nabízíme možnost vystavení posudku.

Adresa

Janáčkova 1813/6
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86993925
  • Služby

Výrobky, činnosti

Geologické práce, radon

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 621 624
Telefon: +420 736 676 097
E-mail: info@aktivita-radon.cz
WWW: www.aktivita-radon.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.

Georadar Anna Groffik

Naše firma se zabývá různými druhy výzkumu a použití různých metod práce. Výzkum, že se vychází z vnitřku země. Jsme odborníci v oblasti geofyzikálních průzkumů geologických, inženýrství, ochrany životního prostředí a archeologii. Používáme zařízení, které pomocí radarových antén ve vysokém rozlišení ukazuje vnitřek země, a jeho inkluze.