• Detail firmy

Ing. Martin Kočka

Základní popis

Zabývám se zhotovením výrobních dokumentací ocelových, dřevěných a ŽB konstrukcí a statikou staveb. Dále provádím zaměřování staveb a inženýring.

Adresa

Lesní 24
273 51 Horní Bezděkov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02637472
  • Služby

Výrobky, činnosti

Statika a dokumentace staveb

Kontaktní údaje

E-mail: kontakt@martin-kocka.cz
WWW: http://www.martin-kocka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Kočka - Majitel

Mobil: +420 728 919 792
E-mail: kontakt@martin-kocka.cz
Další firmy v oboru

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.