• Detail firmy

Ing. Martin Ježek

Základní popis

Zprostředkování pracovních příležitostí, vyhledávání zaměstnanců pro podnikatele a firmy. Pořádání rekvalifikačních a vzdělávacích kurzů.

Adresa

Soukenická 1189/23
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71643931
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Zprostředkování pracovních příležitostí, vyhledávání zaměstnanců pro podnikatele a firmy. Pořádání rekvalifikačních a vzdělávacích kurzů.

Kontaktní údaje

Telefon: 224 816 157
E-mail: jezek@personalka.cz
WWW: www.personalka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Ing.Ježek - Majitel

Mobil: 775 634 671

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.