• Detail firmy

Ing. Martin Ceplecha

Základní popis

Opravy strojů, CNC frézky a soustruhy, výrobní linky, jednoúcelové stroje. Automatizace průmyslové výroby, navrhujeme a realizujeme moderní řídicí systémy PLC a NC, elektrické, pneumatické a hydraulické obvody.

Adresa

Pálenická 17
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74210459
DIČ:  CZ7612222101

Výrobky, činnosti

navrhujeme a realizujeme

moderní řídicí systémy PLC a NC, elektrické, pneumatické a hydraulické obvody.

Kontaktní údaje

E-mail: martin@ceplecha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Ceplecha - Majitel

Mobil: +420 774 177 419
E-mail: martin@ceplecha.cz
Další firmy v oboru

J-Controls s.r.o.

Provádíme opravy, modernizace a rekonstrukce elektroinstalace jeřábů, lanových drah, lyžařských vleků a jiných zdvihacích a dopravních zařízení. Dodáváme a montujeme elektropohony. Instalujeme dálkové radiové ovládání pro jeřáby a další zdvihací zařízení. Dále provádíme provozní revize lyžařských vleků a lanových drah, technické prohlídky a zkoušky UTZ zdvihacích a dopravních.

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.

KISSSOFT

Specializujeme se na strojírenskou konstrukci, konzultační a obchodní činnost. Provádíme konstrukční, vývojové a konzultační práce v oblasti průmyslových převodovek, tiskařských obráběcích strojů a jednoúčelových automatů. Distribuujeme softwary Solid Edge, AutoCAD a FEMAP.