• Detail firmy

Ing. Martin Běťák

Základní popis

Návrhy pasivních a nízkoenergetických domů, rekonstrukce TZB projekce – VZT, vytápění, voda, kanalizace, plyn, průkazy energetické náročnosti budovy.

Adresa

Pašovice 233
687 56 Pašovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88732410
  • Služby

Výrobky, činnosti

Energetické systémy budov

Návrhy pasivních, nízkoenergetických domů, rekonstrukce TZB projekce – VZT, vytápění, voda, kanalizace, plyn, průkazy energetické náročnosti budovy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 951 722
E-mail: betak@passarch.cz
WWW: www.passarch.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Běťák - Majitel

Další firmy v oboru

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.