• Detail firmy

Ing. Marina Peňa Vento

Základní popis

Nabízím překlady a tlumočení do španělštiny, ruštiny a slovenštiny. Specializuji se na technické a právní texty, soudní ověření překladů.

Adresa

Dreyerova 613/2
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66451302
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překladatelské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 490 095
E-mail: santosova@volny.cz
WWW: ing-marina-pena-vento.tlumoceni-preklady.cz
Další firmy v oboru

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.