• Detail firmy

Ing. Marina Hrubá

Základní popis

Soudní překladatelka a tlumočnice Ing. Marina Hrubá nabízí komplexní služby v těchto oblastech: soudní překlady, soudní tlumočení z ruštiny/do ruštiny. Dále překlady a tlumočení z angličtiny a němčiny. Ceník překladů i tlumočení k dispozici na webu.

Adresa

Janovského 925/32
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63090813
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tlumočení v ruštině

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 409 999
E-mail: hruba@995.cz
WWW: www.tlumoceni-soudni-preklady.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marina Hrubá - Majitel

Další firmy v oboru

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.