• Detail firmy

Ing. Marika Tafatová

Základní popis

Nabízíme návrhy a realizace bytových a komerčních interiérů, poradenství, projektové služby od studie po prováděcí projekty, rekonstrukce s realizací.

Adresa

Tolstého 998/3
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71280952

Výrobky, činnosti

Návrhy

- komerčních prostoru.

Kontaktní údaje

E-mail: m.tafatova@mt-design.cz
WWW: www.mt-design.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marika Tafatová - Majitel

Mobil: +420 605 406 360
Další firmy v oboru

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.