• Detail firmy

Ing. Marie Suchá

Základní popis

Vedeme podvojné účetnictví pro společnosti, jednoduché účetnictví, tzv. daňová evidence pro živnostníky, mzdy a komunikujeme se státními institucemi. Připravujeme daňové přiznání - daně z příjmů právnických a fyzických osob, DPH a silniční daně.

Adresa

Ovenecká 316/42
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87245051

Výrobky, činnosti

Podvojné účetnictví

Kontaktní osoba

Ing. Marie Suchá - Majitel

Mobil: +420 608 014 603
E-mail: marie_sucha@yahoo.com
WWW: www.audit-ucto-dane.cz
Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".