• Detail firmy

Ing. Marian Válka

Základní popis

PPC kampaně (efektivní internetová reklama) - tvorba, správa, poradenství. SEO - optimalizace internetových stránek

Adresa

Žižkova 635/31
697 01 Kyjov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66606870
  • Služby

Výrobky, činnosti

PPC na zkoušku

Možnost vyzkoušení, zda pro Vás bude mít PPC reklama nějaký přínos.

Kontaktní údaje

WWW: www.ppcservis.cz
WWW: www.seoasistent.cz

Kontaktní osoba

Luděk Frýbort

Telefon: 606 719 049
E-mail: ludek@ppcservis.cz

Ing. Marian Válka - Majitel

Další firmy v oboru

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.