• Detail firmy

Ing. Marián Chachaľák

Základní popis

Výroba a prodej strojů pro výrobu ocelových konstrukcí, zpracování profilů, pásové ocele, plechů a úhelníků. Tryskací a lakovací systémy. Pilo-vrtací centra, pásové pily, kombinované stroje plazmového řezání a vrtání, rovnání a ohýbání profilů.

Adresa

Pod Bránou 29
285 07 Rataje nad Sázavou

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87361523

Výrobky, činnosti

Stroje

-pro výrobu ocelových konstrukcí, zpracování profilů, pásové ocele, plechů a úhelníků.

Kontaktní údaje

E-mail: m.chachalak@voortman.cz
WWW: www.voortman.cz

Kontaktní osoba

Ing Marián Chachalák

Telefon: +420 776 134 652
E-mail: m.chachalak@voortman.cz
Další firmy v oboru

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.