• Detail firmy

Ing. Marek Tůma

Základní popis

Zajištění provádění technického dozoru investora, vyřízení stavebního povolení. Provádění stavebního poradenství, finanční a technický servis.

Adresa

Jana Harracha 191
514 01 Jilemnice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13167073
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Zajištění provádění technického dozoru investora, vyřízení stavebního povolení. Provádění stavebního poradenství, finanční a technický servis.

Kontaktní údaje

Telefon: 481 545 578
E-mail: marektuma@cbox.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Ing. Tůma - Majitel

Mobil: 604 242 131
Další firmy v oboru

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.