• Detail firmy

Ing. Marek Motyčka

Základní popis

Výroba bylinných sirupů, likérů, doplňků stravy. Nejznámější a nejoblíbenější z našich likérů je samozřejmě Benediktinský likér. Na základě kombinace starých zkušeností a nových poznatků, pak třeba Benediktínský povzbudivý elixír. Výroba: Sušilovo náměstí 6/13, Rousínov u Vyškova.

Adresa

KALOUSKOVA 35
683 01 Rousínov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67026907
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

sirupy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 528 853
Mobil: +420 776 565 309
E-mail: info@klasterofficina.cz
WWW: www.klasterofficina.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Motyčka - Majitel

Mobil: +420 776 767 020
Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.

WOMANKA

Společnost se věnuje prodeji prostředků pro krásu, zdraví a vitalitu. Každý z Vás si u nás najde produkt, který mu bude vyhovovat přímo na jeho pokožku. Nakoupíte u nás omlazující kosmetiku, živý kolagen, liftingové masky, přípravky na zuby i na nehty. Velký výběr v různých značkách kosmetiky. Navštivte náš firemní e-shop a podívejte se na naši nabídku sami. Budeme se snažit Vám ve všem pomoci.