• Detail firmy

Ing. Lukáš Zeman

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti grafiky, tiskovin, internetu a marketingu. Tvoříme www stránky, letáky, publikace, cedule či reklamní předměty.

Adresa

K Olšině 136
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01886827
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tištěná reklama

Nabízíme služby v oblasti grafiky, tiskovin, internetu a marketingu. Tvoříme www stránky, letáky, publikace, cedule či reklamní předměty.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 464 545
E-mail: info@e-smile.cz
WWW: www.e-smile.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Zeman - Jednatel

Mobil: +420 773 454 773
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

Reklama STYL - Ladislav Plaček

Grafické práce, loga, etikety, web, tisk, bannery, billboardy, letáky, katalogy, polepy, signmaking, cedule, foto, film, clip - vše pro reklamu nejen v Jihlavě a ušité Vám na míru.