• Detail firmy

Ing. Lukáš Šulkovský

Základní popis

Kamerové systémy (CCTV) s vysokou kvalitou záznamu, montáž a servis. Na přání Vám zdarma připravíme systém jako stavebnici, včetně návodu na zapojení, ušetříte za montáž. CCTV na splátky. Analogové a IP kamery, alarmy, záznamová zařízení.

Adresa

Jungmannova 1690/35
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75876477

Výrobky, činnosti

Kamerové systémy

Kamerové systémy (CCTV) s vysokou kvalitou záznamu, montáž a servis. Na přání Vám zdarma připravíme systém jako stavebnici, včetně návodu na zapojení,

Kontaktní osoba

Lukáš Šulkovský - Majitel

Mobil: +420 739 079 230
E-mail: sulkovsky@ezcontrol.cz
WWW: www.ezcontrol.cz
Další firmy v oboru

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.