• Detail firmy

Ing. Lukáš Oreška

Základní popis

Zabýváme se komplexními službami v oblasti realizace webových stránek, prezentací, systémů a aplikací pro soukromé osoby či společnosti.

Adresa

Za Kinem 1052
289 12 Sadská

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74962116
DIČ:  CZ8602233343
Rok založení:  2009

Výrobky, činnosti

Zabýváme se komplexními službami v oblasti realizace webových stránek, prezentací, systémů a aplikací pro soukromé osoby či společnosti. Vytváříme malé osobní a firemní vizitky i velké webové systémy.Provádíme grafické práce,redesign stávajícího webu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 720 468
E-mail: lukasoreska@vytvorweb.cz
WWW: www.vytvorweb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Oreška

Další firmy v oboru

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.