• Detail firmy

Ing. Lukáš Motyčák

Základní popis

Kontejnerová doprava Poděbrady, autodoprava kontejnery, přistavení a odvezení kontejnerů o velikosti od 3m3 do 16m3.

Adresa

Třískalova 568/22
638 00 Brno - Lesná

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87786486

Výrobky, činnosti

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava Poděbrady, autodoprava kontejnery, přistavení a odvezení kontejnerů o velikosti od 3m3 do 16m3. Poděbrady,Nymburk,Kolín a okolí, likvidace stavebního odpadu. Dovoz betonu, písku, malty, kačírku, štěrku, stavebního materiálu.

Kontaktní údaje

E-mail: autovraky@post.cz
WWW: aaakontejner.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Motyčák - Majitel

Mobil: +420 737 759 060
E-mail: autovraky@post.cz
Další firmy v oboru

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.