• Detail firmy

Ing. Lukáš Lampart

Základní popis

Zabývá se realizací a údržbou zahrad. Provádí modelaci terénu, zahradnickou projekci, realizaci střešních zahrad, úpravu trávníků, gabiony, zídky, jezírka, krajinné prvky, závlahu, kácení i štěpkování.

Adresa

Nad Dolinou 869
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88286878
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí činnosti v oboru zahradní a krajinářské tvorby. Hlavní specializací jsou zahradní stavby (střešní zahrady, zelené fasády, atd...).

Kontaktní údaje

WWW: www.lampart-mec.cz
WWW: lampart@lampart-mec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Lampart - Majitel

Mobil: +420 739 037 310
Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.