• Detail firmy

Ing. Luděk Pruška

Základní popis

Návrhy veletržních a výstavních expozic, obchodních i soukromých interiérů včetně technické dokumentace. Zpracování ve 3D, vizualizace, animace, grafický design, tisková příprava, floristický design, reklamní předměty

Adresa

Starobrněnská 339/12
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68107552

Výrobky, činnosti

Návrhy veletržních a výstavních expozic

obchodních i soukromých interiérů včetně technické dokumentace. Zpracování ve 3D, vizualizace, animace, grafický design, tisková příprava, floristický

Kontaktní údaje

Telefon: 420 542 212 124
Mobil: +420 777 048 929
E-mail: lpruska@lpdesign.cz
WWW: www.lpdesign.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luděk Pruška - Majitel

Další firmy v oboru

INTermediary s.r.o.

Specializujeme se na návrhy, výrobu a realizace výstavních expozic a interiérů na klíč. Výstavní expozice realizujeme na území ČR, ale i v Evropě. Používáme pro výrobu skladební systémy Octanorm, Subtil a Inesel.

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.