• Detail firmy

Ing. Luděk Králík

Základní popis

Jsme malá flexibilní firma, která se zaměřuje především na vývoj aplikačního software na zakázku. Našim partnerům nabízíme kompletní vývoj menších projektů nebo naši účast na vývoji velkých projektů v pozici subdodavatele.

Adresa

Na Bílém potoce 168
664 71 Veverská Bitýška

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60393017

Výrobky, činnosti

Software na zakázku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 746 284
E-mail: posta@ludekkralik.cz
WWW: www.ludekkralik.cz
Další firmy v oboru

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.