• Detail firmy

Ing. Luděk Hamšík

Základní popis

Nabízíme kompletní vybavení do interiérů,montáže nábytku,pokládku koberců a podlah.Zajistíme malířské a a tapetářské práce

Adresa

Duhová 2060/5
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62079514

Výrobky, činnosti

Bytový nábytek a dekorace,rolety,žaluzie

Prodej a montáž

Kontaktní údaje

E-mail: interiery.hamsik@seznam.cz
WWW: www.hamsik.prodejce.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luděk Hamšík - Majitel

Mobil: +420 607 940 577
Další firmy v oboru

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

Polák nábytek

Zajišťujeme výrobu a prodejem kuchyní na zakázku, kuchyňských dvířek i atypického dřevěného nábytku. Zakoupíte u nás také zdravotní rošty a matrace. Truhlářům nabízíme široký sortiment truhlářských potřeb. Naleznete nás v Rousínově v okrese Vyškov.

František Vacula - Kuchyně střední + vyšší třídy

Sídlíme v průmyslové zóně. Specializujeme se na návrhy a realizaci interiérů na klíč. Vyrábíme designové kuchyně vyšší a střední třídy, vestavěné skříně, nábytek do dětských pokojů, ložnic nebo obývacích pokojů a kancelářský nábytek.