• Detail firmy

Ing. Lucie Lőfflerová

Základní popis

Jsme malý, vkusně zařízený penzion rodinného typu, přímo ve středu města. Penzion nabízí příjemné ubytování v 9 komfortně zařízených pokojích.

Adresa

Joštova 37/8
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75764300
DIČ:  CZ8062123850

Výrobky, činnosti

Penzion

Ubytování Jihlava, Penzion Jihlava.

Kontaktní údaje

E-mail: penzionjostovka@gmail.com
WWW: www.penzionjostovka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lucie Löfflerová - Majitel

Mobil: +420 608 877 658
E-mail: penzionjostovka@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.