• Detail firmy

Ing. Lucie Andrejši Patakiová

Základní popis

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence, DPH, daňových přiznání podnikatelů, jednotlivců a firem, vedení mezd. Zajišťuji daňovou optimalizaci.

Adresa

Otakara Jaroše 1659
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74112732
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 607 641 261
Telefon: +420 604 607 084
E-mail: ucetnictvi.pataki@seznam.cz

Pobočky

PATAKI s.r.o.
Otakara Jaroše 1659
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.