• Detail firmy

Ing. Lubomír Drgáč

Základní popis

Nabídka poradenství v oblasti ekologického zemědělství a potravinářství, systému řízení menších podniků a živnostenského podnikání.

Adresa

Komňa 232
687 71 Komňa

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63412951

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti ekologického zemědělství

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Drgáč - Majitel

Mobil: +420 731 754 181
E-mail: l.drgac@eko-poradce.cz
Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.