• Detail firmy

Ing. Libor Musialek

Základní popis

Každá žena je ve svatební den překrásná. Září štěstím. Má krásné šaty, elegantně upravené vlasy a je dokonalé nalíčená. Jen svatební fotograf, umí zachytit ty správné okamžiky štěstí a zachytit emoce dané chvíle.

Adresa

U Sokolovny 322/34
783 01 Nemilany

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69994447

Výrobky, činnosti

Svatební fotografování

Kontaktní údaje

E-mail: lmusialek@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libor Musialek - Majitel

Mobil: +420 775 767 161
E-mail: lmusialek@volny.cz
Další firmy v oboru

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.