• Detail firmy

Ing. Libor Michálek

Základní popis

Nabídka elektroinstalačních, instalatérských a topenářských prací. Montáže sádrokartonů.

Adresa

Ukrajinská 541/11
625 00 Brno - Bohunice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16318561
DIČ:  CZ6209040211

Výrobky, činnosti

Nabídka elektroinstalačních, instalatérských prac

Nabídka elektroinstalačních, instalatérských a topenářských prací. Montáže sádrokartonů.

Kontaktní údaje

Telefon: 546 410 467
E-mail: mina5@email.cz

Kontaktní osoba

ing. Libor Michálek - Majitel

Mobil: 602 753 221
Další firmy v oboru

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.