• Detail firmy

Ing. Libor Macháček

Základní popis

Zajišťujeme prodej, servis profesionální zemědělské techniky a náhradních dílů. Nabízíme rotační žací stroje, mulčovače, drtiče, obraceče a shrnovače píce, postřikovače nesené, postřikovače tažené, secí stroje, nesené a závěsné rosiče, rozmetadla prů

Adresa

Palackého 966
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  19009372

Výrobky, činnosti

Ekologické zemědělství

Zajišťujeme prodej, servis profesionální zemědělské techniky a náhradních dílů. Nabízíme rotační žací stroje, mulčovače, drtiče, obraceče a shrnovače

Kontaktní údaje

E-mail: info@agrostroje-nove.cz

Kontaktní osoba

Libor Ing.Macháček - Majitel

Mobil: +420 604 203 958
E-mail: info@agrostroje-nove.cz
WWW: www.agrostroje-nove.cz
Další firmy v oboru

AGROPELETY s.r.o.

Produkujeme rostlinné pelety jako alternativní topné palivo pro váš domov. Rostlinné pelety jsou kromě topení vhodné jako krmivo a podestýlka pro koně a domácí zvířata. Celoročně vykupujeme seno a slámu.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

PELety PELant

Nabízíme kvalitní dřevěné pelety a brikety české výroby. Pelety dodáváme balené v pytlích po 15 kg, brikety v baleních po 25 kg a 20 kg. Nabízíme vysokou kvalitu za vynikající cenu.