• Detail firmy

Ing. Libor Jurčík

Základní popis

Zakázková výroba nábytku pro kanceláře, hotely, školy, penziony a restaurace. Vyrábíme na míru bytový atypický nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, obývací a dětské pokoje, ložnice. Návrhy a realizace interiéru na klíč, vč. židlí, koberců, doplňků

Adresa

nám. T.G.Masaryka 1335
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60376376

Výrobky, činnosti

Navrhování a realizace interiérů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 563 003
Mobil: +420 603 582 656
E-mail: porteinteriery@seznam.cz
WWW: www.porteinteriery.cz

Kontaktní osoba

ing. Libor Jurčík - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.