• Detail firmy

Ing. Libor Adamík

Základní popis

Nabídka financování podnikatelských projektů, konsolidace hypoték, pojištění, půjček, řešení exekucí, zástav, pohledávek a závazků

Adresa

Václavkova 519/4
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40596532
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka financování podnikatelských projektů

konsolidace hypoték, pojištění, půjček, řešení exekucí, zástav, pohledávek a závazků

Kontaktní údaje

E-mail: libor.adamik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Libor Adamík

Mobil: +420 601 371 796
E-mail: libor.adamik@seznam.cz
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Ing. JIŘÍ KUDR

Provádím služby soudního znalce pro obor ekonomika. Specializuji se na oceňování podniků, cenných papírů, průmyslových práv a know how. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenství v ekonomicko-finanční oblasti. Více informací, včetně certifikátů, které vlastním, naleznete na webových stránkách firmy.