• Detail firmy

Ing. Leoš Rosol

Základní popis

Prodej jednofázových a třífázových přímých i nepřímých elektroměrů, e-monitorů, stojanů pro maríny a mincovních automatů.

Adresa

Jabloňová 2883/106
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48068594

Výrobky, činnosti

prodej přímých i nepřímých elektroměrů

Prodej jednofázových a třífázových přímých i nepřímých elektroměrů, e-monitorů, stojanů pro maríny a mincovních automatů.

Kontaktní osoba

Ing. Leoš Rosol - Jednatel

Telefon: +420 281 970 988
Mobil: +420 602 360 502
E-mail: info@kralgroup.cz
WWW: www.kralgroup.cz
Další firmy v oboru

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.