• Detail firmy

Ing. Leoš Brkl

Základní popis

Vyhotovení geometrických plánů, vytyčování hranic pozemků, zaměření polohopisu a výškopisu pro projekt, vytyčování staveb, zaměření geodetické části dokumentace skutečného provedení staveb a přípojek inženýrských sítí a další geodetické práce.

Adresa

Provazníkova 1264/53
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72788097

Výrobky, činnosti

Vyhotovení geometrických plánů, vytyčování hranic

pozemků, zaměření polohopisu a výškopisu pro projekt, vytyčování staveb, zaměření geodetické části dokumentace skutečného provedení staveb atd.

Kontaktní údaje

E-mail: leos@geodet-brno.net
WWW: www.geodet-brno.net

Kontaktní osoba

Ing. Leoš Brkl - Majitel

Telefon: +420 605 886 524
E-mail: leosbrkl@gmail.com
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.