• Detail firmy

Ing. Lenka Průchová

Základní popis

Komplexní služby z oblasti vedení účetnictví a účetního poradenství. Poskytuje také vedení daňové evidence a správu daní.

Adresa

Mátová 269
252 42 Osnice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71685839

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 164 112
E-mail: pruchovalenka@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lenka Průchová - Majitel

Další firmy v oboru

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.