• Detail firmy

Ing. Lenka Malíková

Základní popis

Cestovní kancelář Zájezd pořádá jednodenní a vícedenní poznávací zájezdy do států Evropy: Rakousko, Maďarsko, Polsko, Německo, Francii, Slovinsko.

Adresa

Slunná 1770/10
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74924508

Výrobky, činnosti

Cestovní kancelář

Pořádáme zájezdy jednodenní i vícedenní, poznávací, pobytové i do termálních lázní, Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Polsko, Itálii, Francii, Anglii, Slovinsko a Německo, Paříž, Vídeň, Budapešť, Orlí hnízdo, Krakov, Osvětim a Vělička, údolí Wachau.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ck-zajezd.cz
WWW: www.ck-zajezd.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lenka Malíková - Majitel

Mobil: +420 777 197 768
E-mail: info@ck-zajezd.cz
Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

MIKO KENNEL s.r.o.

Realizujeme jízdy se psím spřežením pro jednotlivce i kolektivy. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy a programy pro děti ve společnosti psího spřežení. Zážitkové jízdy, musherská škola.

CK UNITOUR s.r.o.

Naše cestovní kancelář zajišťuje poznávací, pobytové zájezdy. Kompletní nabídku zájezdů naleznete na našich internetových stránkách.