• Detail firmy

Ing. Látal Jaroslav

Základní popis

- soudní znalec provádí - oceňování - odhady nemovitostí

Adresa

Budečská 824/30
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67980210

Výrobky, činnosti

Odhady nemovitostí

Kontaktní údaje

E-mail: latal@odhady.info
WWW: www.odhady.info

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Látal - Jednatel

Mobil: +420 776 330 126
Další firmy v oboru

Euroforum Group,a.s.

Zabýváme se vzděláváním a poradenstvím v oblasti finančních trhů a investičního bankovnictví v České republice. Specializujeme se na poradenství v oblasti získávání dotací z fondů z Evropské unie. Pořádáme odborné vzdělávací semináře pro širokou veřejnost i odborníky. Naše služby poskytujeme městům a obcím, vědeckovýzkumným organizacím či podnikatelskému sektoru.

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.