• Detail firmy

Ing. Ladislav Svoboda

Základní popis

Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a sádrokartonářské práce včetně tepelných izolací. Montujeme střešní okna. Nabízíme projekční činnost.

Adresa

Popovice 67
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61433195
DIČ:  CZ6408290988

Výrobky, činnosti

tesařských a sádrokartonářských prací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 229 090
Fax: +420 547 229 090
E-mail: ladislav.svoboda@svoboda-strechy.cz
WWW: www.svoboda-strechy.cz

Kontaktní osoba

Ladislav ing. Svoboda - Majitel

Mobil: 777 229 090
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!