• Detail firmy

Ing. Ladislav Smolka

Základní popis

Čističky odpadních vod

Adresa

Přímá 552/6
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13004158
DIČ:  CZ440712462

Výrobky, činnosti

Analýzy odpadních vod a zemin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 413 011
Mobil: +420 608 710 704
Fax: +420 584 413 011
E-mail: ing.smolka@aqvas.cz
WWW: www.aqvas.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Smolka - Majitel

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

ANTARES - AZV, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávky zařízení pro úpravu, filtraci a odvodnění kalů. Dodáváme obecní i průmyslové čistírny odpadních vod, úpravny vod, kalové koncovky, filtrační lisy či kompletní technologické linky a stroje. Nabízíme komplexní služby, od poradenství, zkoušek, vývoje, konstrukce a výroby až po dodávky a servis zařízení.