• Detail firmy

Ing. Ladislav Krupár

Základní popis

Specializujeme se na okenní fólie. Nabízíme fólie na okna protisluneční, bezpečnostní, tepelně-izolační a autofólie. Dále nabízíme stínící techniku.

Adresa

Marty Krásové 922/3
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44842295
DIČ:  009-490214080

Výrobky, činnosti

Okenní fólie

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 781 715
E-mail: info@ekofolie.cz
WWW: www.ekofolie.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Krupár - Majitel

Mobil: +420 774 705 795
E-mail: info@ekofolie.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.