• Detail firmy

Ing. Ladislav Kobrna

Základní popis

Provádíme revize elektro či revize hromosvodů.

Adresa

Zahradní 733
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11615451
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Revize hromosvodů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 312 204
Mobil: +420 602 310 935
E-mail: elektor.kobrna@tiscali.cz
Další firmy v oboru

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

J-Controls s.r.o.

Provádíme opravy, modernizace a rekonstrukce elektroinstalace jeřábů, lanových drah, lyžařských vleků a jiných zdvihacích a dopravních zařízení. Dodáváme a montujeme elektropohony. Instalujeme dálkové radiové ovládání pro jeřáby a další zdvihací zařízení. Dále provádíme provozní revize lyžařských vleků a lanových drah, technické prohlídky a zkoušky UTZ zdvihacích a dopravních.