• Detail firmy

Ing. Ladislav Belinger

Základní popis

Servis a výroba tryskacích strojů, dodávka náhradních dílů. Plazmové pálení do tl. 20 mm ocel, 12 mm nerez, 6 mm hliník. Výroba svařenců, nádob, atd.

Adresa

Okrouhlice 113
582 31 Okrouhlice

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11006536
DIČ:  CZ480619027

Výrobky, činnosti

Servis a výroba tryskacích strojů,

dodávka náhradních dílů.

Kontaktní údaje

E-mail: ladislav.belinger@rbservis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Belinger - Majitel

Mobil: +420 725 845 178
E-mail: ladislav.belinger@rbservis.cz
Další firmy v oboru

Zámečnictví - Pokorný

Zabýváme se zámečnickou výrobou a prodejem plotů, vrat, mříží, zábradlí, kovových konstrukcí. Zajišťujeme zakázkovou kovovýrobu a opravy.

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.

Blažek Jaroslav - Zámečnické práce

Hlavní činností firmy je zakázková zámečnická výroba. Specializujeme se na výrobu ocelových konstrukcí, i atypických. Provádíme soustružení, pálení plazmou CNC, práškové lakování - komaxit. Disponujeme vlastní práškovou lakovnou, v rámci které zajišťujeme fosfátování - odmašťování, tryskání, lakování dle stupnice RAL. Na povrchovou úpravu práškovým lakováním poskytujeme víceletou záruku.