• Detail firmy

Ing. Kristýna Fukanová

Základní popis

Nabídka školení v oblasti BOZP a PO pro právnické a podnikající fyzické osoby, obecní a městské úřady, školy a jiná zařízení. vypracování tématických osnov školení zaměstnanců

Adresa

U Vodojemu 1289
697 01 Kyjov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73838934

Výrobky, činnosti

Školení bezpečnosti a protipožární ochrany

výkon bezpečnostního technika dle požadavků a potřeb zákazníka vyhledávání a identifikace rizik školení pracovníků z předpisů v oblasti BOZP a pře

Kontaktní údaje

E-mail: kristyna.fukanova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Kristýna Ing.Fukanová - Majitel

Mobil: +420 736 644 505
Další firmy v oboru

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

NavyMax s.r.o.

Zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), snižování úrazovosti a předcházení nemocím z povolání dnes patří k základním prioritám každého tržního odvětví. V oblasti BOZP proto nabízíme odbornou prohlídku provozu, vstupní audit, návrh vhodného řešení, kompletní vypracování a cíleně řízené zavedení systému BOZP.