• Detail firmy

Ing. Karina Uhlíková, CSc.

Základní popis

Návrh interiérů, interiérový design, barevné poradenství, dekorování interiérů, vizualizace, architektonické studie, projekční činnost

Adresa

Blanická 1008/28
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76172287
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekce - architektura, interiéry

provádí - architektonické návrhy

Kontaktní údaje

E-mail: karina.uhlikova@smartstaging.cz
WWW: www.smartstaging.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karina Uhlíková, CSc. - Majitel

Mobil: +420 725 266 853

Pobočky

SMART BUYING WINE s.r.o.
Polní 165
250 66 Zdiby

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!