• Detail firmy

Ing. Karel Zdražil

Základní popis

Poskytování poradenství v oblasti rozvoje efektivnosti marketingu a přímého obchodu firem. Dodávky strojů pro nakládání s odpady a recyklaci.

Adresa

sídl. U Cukrovaru 1063
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71151371

Výrobky, činnosti

Poradenství rozvoje efektivnosti marketingu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 218 253
Mobil: +420 608 558 875
E-mail: amconsal@seznam.cz
WWW: www.amconsal.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Zdražil - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.