• Detail firmy

Ing. Karel Třmínek

Základní popis

Poskytování poradenství v oblasti financování bydlení, stavebního spoření, hypoték, pojištění majetku a osob, investic a penzijního připojištění.

Adresa

Slunná 190/9
460 01 Liberec XII - Staré Pavlovice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12059528

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 317 404
Mobil: +420 602 458 223
WWW: www.cmss-oz.cz/karel.trminek

Kontaktní osoba

Ing. Karel Třmínek - Majitel

E-mail: karel.trminek@cmss-oz.cz
Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.