• Detail firmy

Ing. Karel Pospíšil

Základní popis

Činnost účetních poradců, vedení daňové evidence.

Adresa

Březina 357
664 84 Zbraslav

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40402452
DIČ:  CZ460129469

Výrobky, činnosti

Činnost účetních poradců

Kontaktní údaje

E-mail: pospisil357@gmail.com

Kontaktní osoba

Ing. Karel Pospíšil - Majitel

Telefon: +420 546 450 484
E-mail: pospisil357@gmail.com
Další firmy v oboru

Ingrid Demková - Mzdy a účetnictví

Naše společnost poskytuje komplexní účetní a daňový servis pro firmy se sídlem ve městě Brno a širém okolí. Nabízíme vedení podvojného účetnictví, zpracování mzdové agendy, externí personální služby, vyhodnocování účetních výkazů, roční zúčtování záloh i účetní konzultace.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

Účetní kancelář Čížková, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní účetní servis nejenom v Brně, ale i v širokém okolí. Vedeme účetnictví, daňovou evidenci a mzdy, zpracováváme daňová přiznání. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů na příslušných úřadech či účetní a ekonomické poradenství. Pracujeme pro malé i velké organizace. Ceník služeb naleznete na našich webových stránkách.