• Detail firmy

Ing. Karel Melecký

Základní popis

Obsahový stratég, ideamaker, copywriter (a grafik). Totální propojení obsahu s formou a médiem. Výborné reference, 20 let praxe.

Adresa

Stratilova 2174/2A
746 01 Opava - Předměstí

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40300421

Výrobky, činnosti

Strategie, obsah a forma najednou

Vše pro systematickou marketingovou komunikaci menších značek. Obsahové, kreativní, vizuální a technické řešení většiny nejčastějších úloh. Tiskoviny, kampaně, internet.

Kontaktní údaje

WWW: karelmelecky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Melecký - Majitel

Mobil: +420 602 780 229
E-mail: posta@karelmelecky.cz
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.